Obóz letni Okuninka 2024

LETNI OBÓZ TANECZNO-REKREACYJNY OKUNINKA 2024

W tym roku planujemy trochę tańczyć i trochę odpoczywać… nad Jeziorem Białym, w Okunince🏖️

Termin: 19-27.08.2024

Miejsce: Hotel Panorama – Okuninka

W programie mamy mnóstwo atrakcji tanecznych, gier i zajęć rekreacyjnych, które sprawią, że każdy dzień będzie pełen uśmiechu oraz pozytywnej energii. Dbamy o bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę, tworząc atmosferę sprzyjającą rozwijaniu pasji tanecznych oraz integracji z rówieśnikami. Oczywiście dodatkowo na uczestników czekają warsztaty taneczne na wysokim poziomie!

Niech te wakacje będą pełne tańca, śmiechu i przygód!🍉

Potwierdzeni goście na warsztaty taneczne (lista będzie uzupełniana na bieżąco):

Aleksandra Maliszewska (MALISZA)

Paulina Skurzewska

Zaplanuj swój udział i skorzystaj z naszych specjalnych ofert!

Przy zapisie i wpłacie zaliczki ( 500 zł )*:

👉 Do 30 kwietnia 2024 r.: 2800 zł + gadżet niespodzianka

👉 Do 24 maja 2024 r.: 2800 zł

👉 Od 25 maja 2024 r.: 3000 zł

CENA ZAWIERA:

– codziennie ok. 6-7 godzin tańca,

– nocleg w pokojach 4-5 osobowych, każdy z łazienką i TV

– wyżywienie

– dojazd

– ubezpieczenie

Co zabrać:

stroje do ćwiczeń, baletki, ocieplacze, kapcie, przybory toaletowe, ewentualnie matę, poduszki do ćwiczeń, piżamę, drobne kieszonkowe, ewentualnie kredki flamastry, gry planszowe, karciane.

Prosimy zabrać również: elektrolity, wapno, witaminę C i ewentualny paracetamol/inny lek który uczestnik może przyjąć w wyjątkowej sytuacji.

Nie zabieramy:

Tabletów i innych drogocennych gadżetów.

Dzieci dostają telefony raz dziennie na ok 2 godziny (na obozie się integrujemy, tańczymy i wyłączamy od świata social mediów). Mogą Państwo śledzić nasze obozowe dni na Facebooku i Instagramie Szkoły.

W przypadku nagłych potrzeb proszę o kontakt do organizatora (telefon poniżej).

ZAPISY:

Zapisu na obóz można dokonać podczas zajęć w szkole, mailowo lub poprzez formularz podając imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr PESEL oraz nr telefonu kontaktowego.

PAMIĘTAJCIE O KONIECZNOŚCI POSIADANIA KARTY KWALIFIKACYJNEJ.

Karta Kwalifikacyjna Letni Obóz_2024-1

Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku (500 złotych)* na konto organizatora lub gotówką w recepcji Szkoły:

Fundacja Sztuki Baletowej

PKO BP SA 07 1020 1390 0000 6502 0602 8924

Pozostała kwota do zapłaty przed obozem podczas zebrania organizacyjnego w szkole lub gotówką w dniu wyjazdu.

KONTAKT:

biuro@szkolabaletowa.eu