Aktualności

Letni obóz rekreacyjno-taneczny 2024

W tym roku planujemy trochę tańczyć i trochę odpoczywać… nad Jeziorem Białym, w Okunince.

termin: 19-27.08.2024

W programie mamy mnóstwo atrakcji tanecznych, gier i zajęć rekreacyjnych, które sprawią, że każdy dzień będzie pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Dbamy o bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę, tworząc atmosferę sprzyjającą rozwijaniu pasji tanecznych oraz integracji z rówieśnikami. Oczywiście warsztaty taneczne również na wysokim poziomie!

Dołączcie do nas! Czekają na Was niezapomniane chwile podczas wspólnego tańca, przygód i ciekawych warsztatów. Zarezerwujcie termin i zapiszcie się na obóz!

Niech te wakacje będą pełne tańca, śmiechu i przygód!

 

Potwierdzeni goście:

Aleksandra Maliszewska (MALISZA)

Paulina Skurzewska