Aktualności

Zimowe Szkolenie Taneczne

Podczas ferii zapraszamy na warsztaty z:

  1. Anetą Bułką – 10 luty – 11:00-15:30 (w trakcie warsztatów bedzie 30min przerwy)
  2. Dominiką Domą Cybulską – 11 luty – 17:00-20:00

Koszt: 100zł /jeden dzień warsztatów

 

Zapisy w recepcji szkoły lub pod numerem telefonu 575 378 278

 

 

ANETA BUŁKA

Choreograf, instruktor, pedagog, sędzia taneczny.
Specjalizuje się technikach tańca współczesnego i jazzowego (modern jazz, lirycal jazz).
Po 16 latach szkoleń w dziedzinie tańca towarzyskiego, trafiła do Teatru Tańca DF w Krakowie, gdzie zdobyła doświadczenie sceniczne. Wraz z zespołem wystąpiła na scenie Kieleckiego Teatru Tańca, Teatru Bagatela w Krakowie, na Przeglądach Teatrów Tańca w Nowohuckim Centrum Kultury, a także na wielu innych scenach.
Aneta przez ponad 3 lata doskonaliła się w paryskim Studio Harmonic i Centre International de Danse Jazz. Ukończyła także instruktorski kurs tańca towarzyskiego i współczesnego uhonorowany dyplomem Ministerstwa Kultury odpowiednio w roku 2001 i 2003 w Krakowie.
Praca instruktora tańca i choreografa daje jej ogromną satysfakcję, z jednej strony jest spełnieniem zawodowym, a z drugiej daje możliwość realizowania jej wieloletniej i nieustającej pasji tanecznej oraz dzielenia się nią z innymi.

 

DOMINIKA DOMA CYBULSKA

właścicielka Dway Studio.

 

Liczba miejsc ograniczona