Aktualności

Taniec użytkowy dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy 2 października na zajęcia!

 • TANIEC UŻYTKOWY
 • 2.10 środa godz. 20:00
 •  90min tańca, śmiechu i zabawy
 • ZA DARMO!
 • dobrą zabawę gwarantuję Łukasz Hola – nie zawiodą się Państwo 😉

  Łukasz Hola
  Instruktor rekreacji ruchowej w specjalności taniec, instruktor tańca w specjalności taniec ludowy od kilku lat instruktora tańca użytkowego dla dorosłych. Od najmłodszych lat kocha taniec towarzyski, a z każdego odwiedzanego miejsca czerpie inspiracje taneczne i choreograficzne. Od 9 lat tańczy w Zespole Pieśni i Tańca Bielsko oraz w Bielskiej Estradzie, z którymi koncertuje na scenach świata Chiny, Stany Zjednoczone, Francja i wiele innych estrad. Uwielbia i nie boi się łączyć styli: nowoczesny, taniec klasyczny, towarzysko-użytkowy, ludowy tworząc miksy taneczne ale i muzyczne.

  PROGRAM TAŃCA UŻYTKOWEGO:
  Zajęcia zawsze rozpoczynają się ogólną rozgrzewką dla wszystkich.
  W programie: taniec użytkowy na dwa, walczyk, walc angielski w formie użytkowej, samba użytkowa, jive użytkowy, rumba użytkowa, tango użytkowe, polka, cha cha cha w formie użytkowej. Forma użytkowa powyższych tańców to prosta forma taneczna dla dorosłych, pozwoli wykorzystać poznane sekwencje taneczne na różnego rodzaju eventach tanecznych: weselach, wieczorkach tanecznych i innych imprezach.

  Najważniejsze to zrobić pierwszy krok… Do tańca!