Obóz letni Tęgoborze 2023

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy zapisy na LETNI OBÓZ TANECZNY!

Nasze obozy to solidna dawka ruchu: dzieci i młodzież codziennie mają zajęcia z klasyki, tańca współczesnego, jazzowego, choreografii i akrobatyki. Dodatkowo treningi rozciągające oraz wytrzymałościowo-stabilizujące. Ponadto po godzinach prowadzimy panele dyskusyjne, uczymy teorii tańca i oglądamy wspólnie spektakle baletowe. Jest to też szczególny czas na poznanie się lepiej, zintegrowanie i jeszcze silniejszego zaszczepienia w naszych obozowiczach pasji do tańca.

W tym roku na obóz zapraszamy dzieci od 6 roku życia.

Podczas wyjazdu będziemy pracować w grupach (w zależności od ilości zgłoszeń). Grupy różnią się naturalnie wiekowo oraz stopniem zaawansowania. Na wyjazd zabieramy niemal całą kadrę naszych szkolnych pedagogów, dodatkowo jedzie z nami od lat znany nam Ratownik Medyczny oraz przyjeżdżają zaproszeni instruktorzy tańca.

POTWIERDZENI GOŚCIE (uzupełniamy na bieżąco):

Kasia Malinowska

Mikołaj Brożyna

Martyna Andrzejczak

Karol Pluszczewicz

Karolina Klasa

Wiktoria Grych

ponadto nasi najlepsi:

Sandra Brandys

Gabrysia Frączek

Izabela Bodzek

Martyna Bednarczyk

Aleksandra Jurczak

i inni

MIEJSCE I GODZINA ZBIÓRKI:

23.08.2023

9:30 zbiórka

10:00 wyjazd -dolna płyta dworca PKS (na przeciwko stacji benzynowej BP)

POWRÓT W TO SAMO MIEJSCE 31.08.2023  ok 13/13:30

Wymagane dokumenty: karta kwalifikacyjna

(wydrukowane i uzupełnione muszą być dostarczone w recepcji szkoły lub na zbiórce w dniu wyjazdu)

Dokumenty do pobrania tutaj:

Karta kwalifikacji wypoczynku – obóz Lato 2023

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Termin: 23-31.08.2023

Koszt: 2150zł – przy zapisie i wpłacie zadatku do 31.05.2023

2250zł – przy zapisie po 31.05.2023.

Miejsce: Hotel Litwiński Tęgoborze

CENA ZAWIERA:

– codziennie ok. 6-7 godzin tańca,

– nocleg w pokojach 4-5 osobowych, każdy z łazienką i TV

– wyżywienie

– dojazd

– ubezpieczenie

Co zabrać:

stroje do ćwiczeń, baletki, ocieplacze, kapcie, przybory toaletowe, ewentualnie matę, poduszki do ćwiczeń, piżamę, drobne kieszonkowe, ewentualnie kredki flamastry, gry planszowe, karciane;

Prosimy zabrać również: elektrolity, wapno, witamine C i ewentualny paracetamol/inny lek który uczestnik może przyjąć w wyjątkowej sytuacji.

Nie zabieramy:

Tabletów i innych drogocennych gadżetów.

Dzieci dostają telefony raz dziennie na ok 2 godziny (na obozie się integrujemy, tańczymy i wyłączamy od świata social mediów). Mogą Państwo śledzić nasze obozowe dni na Facebooku i Instagramie Szkoły.

W przypadku nagłych potrzeb proszę o kontakt do organizatora ( numer telefonu poniżej)

ZAPISY:

Zapisu na obóz można dokonać podczas zajęć w szkole, mailowo lub poprzez formularz podając imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr PESEL oraz nr telefonu kontaktowego.

Jedynym potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku (500 złotych)* do dnia 31.05.2023r. na konto organizatora lub gotówką w recepcji Szkoły:

Fundacja Sztuki Baletowej

PKO BP SA 07 1020 1390 0000 6502 0602 8924

Pozostała kwota do zapłaty przed obozem podczas zebrania organizacyjnego w szkole lub gotówką w dniu wyjazdu.

KONTAKT:

biuro@szkolabaletowa.eu